Nauja prekė
Arbatmedžio (pražangialapių mirtenių) eterininis aliejus (bot. Melaleuca Alternifolia) - tradicinė gydomoji priemonė, pasižyminti antiseptinėmis, baktericidinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Veiksmingai gydo odos ligas – pėdų epidermofitiją, karpas ir aknę.
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Arbatmedžio (pražangialapių mirtenių) eterininis aliejus (bot. Melaleuca Alternifolia) pasižymi antiseptinės savybėmis, padeda greičiaču pasveikti sergantiems virusinėmis ligomis ir sumažina galimybę užsikrėsti sveikiems, todėl labai tinka vartoti profilaktiškai. Arbatmedis ir ypač jo eterinis aliejus yra vienas geriausių gamtinių antiseptikų. Tradicinė gydomoji priemonė, pasižyminti antiseptinėmis, baktericidinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Veiksmingai gydo odos ligas – pėdų epidermofitiją, karpas ir aknę. Išgydo net infekuotas žaizdas ir vabzdžių įkandimus. Eterinis aliejus stimuliuoja kraujo apytaką, teigiamai veikia kraujo cirkuliaciją kapiliaruose; gydo hemorojų ir varikozinį venų išsiplėtimą; taip pat veiksmingai šalina celiulitą.
Pražangialapės mirtenės medis auga Australijoje ir į Europą šio aliejaus naudojimas aromaterapijoje atkeliavo palyginti neseniai. Pražangialapė mirtenė arba kitaip vadinamas arbatmedis, tea tree, neturi nieko bendra su arbatžolėmis. Šis medis, augantis ežerų pakrantėse, australų buvo taip pavadintas, nes taninų turintys lapai, nukloję ežero dugnus nudažo vandenį kaip arbatą.
Pražangialapės mirtenės priklauso mirtinių botaninei šeimai ir yra giminingos smulkiosioms (bot. Melaleuca leucodendron) ir penkiagyslėms mirtenėms (bot. Melaleuca viridiflora). Visi mirtinių šeimos augalų aliejai, o ypač pražangialapių mirtenių, išsiskiria stipriu antiinfekciniu poveikiu.
Aliejus yra blyškiai gelsvos spalvos, stipraus medicininio kvapo, truputį panašaus į eukaliptų.
Pagrindinės aktyviosios medžiagos: terpineolis, cineolis, pinenas, terpinenas.
Pražangialapės mirtenė aliejaus naudojimo galimybės yra labai plačios, bet jos visos priklauso nuo dviejų susijusių faktų: arbatmedžio aliejus veikia trijų sukeliančių ligas rūšių mikroorganizmus - bakterijas, grybelius ir virusus - ir tuo pačiu metu labai stiprina imuninę sistemą. Apsauginių organizmo funkcijų stiprinimas yra viena svarbiausių šio eterinio aliejaus savybė, todėl juo labai tinka gydyti liaukų uždegimus, įvairias infekcijas (taip pat vaikų infekcines ligas), esant peršalimui, gripui. Jį galima naudoti vonioms (3 lašai), kai tik pasirodo pirmieji peršalimo ar gripo požymiai, nes pražangialapių mirtenių aliejus skatina prakaitavimą. Paprastai tokios vonios neleidžia toliau plisti gripui ir saugo nuo komplikacijų. Susirgus, kai yra užsikimšusi nosis, virusinė sloga, sunku kvėpuotui ar ramiai miegoti, arbatmedžio eterinio aliejaus mišinukas su saldžiųjų migdolų aliejumi (50ml aliejaus, 10 lašų eterinio aliejaus), puikiai atkemša nosį, ją drėkina ir stabdo slogos viruso plitimą.
Pražangialapių mirtenių aliejus nedirgina odos net ir neatskiestas. Tai vienas iš nedaugelio eterinių aliejų, kurį galima tepti tiesiai ant odos. Tačiau žmonėms, kurių oda yra labai jautri, rekomenduojama aliejų naudoti labai atsargiai.
Ant odos tik pasirodžius pirmiesiems lūpų pūslelinės ar vėjaraupių paraudimams, juos galima veiksmingai gydyti grynu pražangialpių mirtenių eteriniu aliejumi. Grynas eterinis aliejus naudojamas ir karpoms gydyti (kasdien ant jų vidurio užlašinkite 1 lašelį aliejaus ir užklijuokite pleistrą). Gydymas turėtų užsitęsti ilgesnį laiką, nors pirmieji gyjimo požymiai pasirodys jau po kelių savaičių.
Pražangialapių mirtenių aliejus naudojamas mišiniuse aknei gydyti. Jis taip pat labai veiksmingas gydant trichofitiją (kojų trapupirščių grybelį), nes kontroliuoja bakterijos Candida albicans dauginimąsi.
Pražangialapės mirtenės eterinis aliejus jums gali pasitarnauti ir dezinfekuojant namus (galima pasigaminti purškiklį arba oro gaiviklį, arba paprasčiausiai 2-5 lašus eterinio aliejaus įlašinti į vandenį plaunant grindis ar valant paviršius). Jis stabdys bakterijų, virusų plitimą, neleis atsirasti visokioms kvėpavimo takų ligoms, dezinfekuos patalpas.
Dera tarpusavyje: su cinamono, kvapiųjų šalavijų, gvazdikėlių, palergonijų, levandų, citrinų, nerolio, niauolio, miros, muskato, palisandro, rozmarinų, čiobrelių eteriniais aliejais.
Pastaba. Nėsčios moterys, alergiški, senyvo amžiaus, raminamuosius ar kitus vaistus naudojantys žmonės, žmonės sergantys chroniškomis ligomis, turintys priklausomybę narkotikams, alkoholiui ar pasižymintis dideliu jautrumu, turi atsargiai naudoti eterinisu aliejus.
Sudėtis: arbatmedžio (pražanglialapių mirtenių) (bot. Melaleuca Alternifolia) eterinis aliejus, ekologiškas.
Pakuotė: rudo stiklo buteliukas su lašintuvu ir garantiniu žiedu, 5ml/10ml (pasirinktinai).
Kilmės šalis: Prancūzija.
ALIEJUKAS SLOGUOJANČIAI NOSIAI
Aliejukas sloguojančioms, užgulusiosm, sunkiai prakvėpuojančioms nosytėms. Labai palengvina vaikams gyvenimą užpuolus virusinei slogai: kai nosis užgulusi, kvėpuoti sunku (dėl užsikimšusios nosytės ir pavalgyti sudėtinga) ir miegoti ramiai nepavyksta. Aliejukas sudrėkina nosies gleivinę, atkemša ją, stabdo slogos viruso plitimą. Taigi, aliejukui sumaišyti Jums reikės:
50ml saldžiųjų migdolų aliejaus (bot. Prunus amygdalus var. dulcis);
10 lašų arbatmedžio (pražangialapių mirtenių) eterinio aliejaus (bot. Melaleuca Alternifolia).
Tepkite 4-5 kartus per dieną. Tepant sloga praeina per 3-4 dienas. Aliejukas tiks visai šeimai (vaikams nuo 2 metų), o sumaišyto kiekio užteks visam šaltajam sezonui. Galite maišyti ir mažesnį kiekį, atitinkamai sumažinę proporcijas. Jei nosytės gleivinė labai išsausėjusi, traukiant net kraujuoja, tuomet saldžiųjų migdolų aliejų keiskite sezamo sėklų aliejumi (bot. Sesamum indicum). Pastarasis sunkesnis, todėl labiau maitins ir drėkins sausą nosies gleivinę.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.